ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 12275460
nr 1227 5460
Vikskärm
4 delad. Längd: 50x4, höjd: 183 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:28:08
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)